Szanowni Państwo!

W związku z wydłużającym się okresem zawieszenia zajęć w szkołach i szczególną sytuacją, w której wszyscy się znaleźliśmy, informuję, że nauczyciele nadal  mogą korzystać z pomocy doradców metodycznych  Powiatowego Ośrodka Edukacji Nauczycieli w Jaśle. Oprócz kontaktu mailowego zachęcam do konsultacji  on-line z wykorzystaniem popularnych narzędzi komunikacyjnych. Jednocześnie zapraszam do śledzenia publikacji pojawiających się na stronie www.poen.edu.pl/index.php/nasze-publikacje.

Harmonogram konsultacji nauczycieli doradców metodycznych  Powiatowego Ośrodka Edukacji Nauczycieli w Jaśle

Rafał Cichoń - doradca metodyczny dla nauczycieli informatyki szkół ponadpodstawowych z powiatu bieszczadzkiego, brzozowskiego, jasielskiego, krośnieńskiego, leskiego, sanockiego i miasta Krosna

Platforma, komunikatory

G Suite dla Szkół - pakiet bezpłatnych narzędzi i usług Google dostosowanych do potrzeb szkół.

21.04.2020r.

konsultacje telefoniczne, e-mailowe, za pomocą konferencji online

Office 365 Education – czyli darmowe programy: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Microsoft Teams, oraz chmura, adresy email w domenie szkoły i inne narzędzia.

28.04.2020r.

konsultacje telefoniczne, e-mailowe, za pomocą konferencji online

Wsparcie metodyczne nauczycieli informatyki – zdalne nauczanie, metodyka nauczania na odległość i nie tylko.

5.05.2020 r.

godziny:

konsultacje telefoniczne, e-mailowe, za pomocą konferencji online

Bożena Cyran  - doradca metodyczny dla nauczycieli języka polskiego szkół podstawowych powiatu jasielskiego

Platforma, komunikatory

Zdalne nauczanie języka polskiego w szkole podstawowej.

Wsparcie metodyczne nauczycieli języka polskiego szkół podstawowych.

Wykorzystanie Classroom i innych narzędzi google w nauczaniu zdalnym.

Ocenianie kształtujące  w praktyce.

11.00 – 15.30

ZOOM, MEET lub SKYPE

link do spotkania zostanie wysłany na  pocztę  po wcześniejszym zgłoszeniu na adres email:

tel: 660 437 214

konsultacje telefoniczne, e-mailowe, za pomocą konferencji online

Jolanta Kmiecik  - doradca metodyczny dla nauczycieli  przedmiotów humanistycznych z powiatu jasielskiego

Platforma, komunikatory

Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Wspieranie nauczycieli w zdalnym nauczaniu, dzielenie się informacjami  i metodami  na temat zdalnego nauczania.

10.00 – 14.30

SKYPE   - link do spotkania zostanie wysłany na  pocztę  po wcześniejszym zgłoszeniu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

konsultacje telefoniczne, e-mailowe, za pomocą konferencji online

Anna Tyrpak  - doradca metodyczny dla nauczycieli języka polskiego szkół ponadpodstawowych powiatu jasielskiego, krośnieńskiego, brzozowskiego, sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego

Platforma, komunikatory

Wykorzystanie platform edukacyjnych  w zdalnym nauczaniu języka polskiego  w szkołach ponadpodstawowych (e- podreczniki, kocham jp).

Wspieranie nauczycieli, dzielenie się informacjami    i   metodami na temat zdalnego nauczania.

Narzędzia pracy nowoczesnego polonisty.

ZOOM, MEET lub SKYPE

link do spotkania zostanie wysłany na  pocztę  po   wcześniejszym zgłoszeniu na   adres e-mail:

konsultacje telefoniczne, e-mailowe, za pomocą konferencji online

Urszula Zagórska  - doradca metodyczny dla nauczycieli historii szkół podstawowych powiatu jasielskiego

Platforma, komunikatory

Wsparcie metodyczne nauczycieli historii szkół podstawowych.

Zamieszczanie materiałów dla uczniów na dysku google i wykorzystanie Hangouts

11.00-15.30

HANGOUTS

link do spotkania zostanie wysłany na  pocztę  po wcześniejszym zgłoszeniu na adres e-mail:

tel: 537 584 111

konsultacje telefoniczne, e-mailowe, za pomocą konferencji online

Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka polskiego na szkolenie

"Nowa podstawa programowa z języka polskiego w szkole ponadpodstawowej"

termin: 4 grudnia 2019 r. o godz. 15.00

miejsce: Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle, ul. Sokoła 6.

nauczyciel - doradca metodyczny dla nauczycieli historii szkół podstawowych z powiatu jasielskiego

mgr Urszula Zagórska

tel: 537 584 111

17:15 - 18.15